Kleurplaat met een boodschap
Kleurplaat met een boodschap
Voor de kinderen een kleurplaat met een leuke prijs en voor iedereen een bericht over het Nationaal Zorgfonds.
Op naar een Nationaal zorgfonds zonder eigen risico
Ieder jaar maken de zorgverzekeraars gemiddeld een miljard euro winst. Deze winst verdwijnt in de zakken van de vier grote verzekeraars. Daarbovenop besteden de zorgverzekeraars honderden miljoenen per jaar aan het overstapcircus. Wanneer u ziek bent wordt u door het eigen risico beboet met 385 euro. Dit moet en kan anders!
Van concurrentie naar samenwerking
Het is tijd voor één Nationaal Zorgfonds. Zonder onnodige bureaucratie en kostenverhogende concurrentie. Zonder geldverslindende reclame en zonder torenhoge salarissen voor zorgbobo’s. Het eigen risico van 385 euro schaffen we af, want dat weerhoudt mensen ervan om naar de dokter te gaan. Ziek zijn is geen keuze.
Kleurplaat
Voor de kinderen een kleurplaat met een leuke prijs. Download de kleurplaat hier, print hem uit, maak er iets moois van en lever hem in.
Inleveren kan tot en met 28 augustus op
- Andoornstraat 5, 5482 PB Schijndel
- Tijmveld 76, 5467ND Veghel
- SP kraam op Hartemèrt (28 augustus in Schijndel)
Reactie toevoegen