h

Ruud Merks gekozen als lijsttrekker

10 juli 2025

Ruud Merks gekozen als lijsttrekker

Foto: SP

Ruud Merks is door de leden van de SP Meierijstad unaniem gekozen als lijsttrekker voor de komende gemeenteraadsverkiezingen in maart 2026. Merks wil zich de komende periode blijven inzetten voor betaalbare woningen, goede zorg en zeggenschap voor inwoners in Meierijstad.

Ruud Merks: “Ik ben trots dat ik opnieuw het vertrouwen krijg van de leden. We hebben de afgelopen jaren laten zien dat we aan de kant van de mensen staan. De komende periode wil ik samen met onze fractie en onze actieve leden blijven knokken voor een sociaal en rechtvaardig Meierijstad.”
Merks was al meerdere keren lijsttrekker van de SP, zowel in Schijndel als in Meierijstad Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 2022 boekte hij als lijsttrekker, tegen de landelijke trend in, een zetelwinst van 3 naar 4 zetels.

De SP Meierijstad wil in de komende periode onder andere inzetten op het stoppen van de stijgende woonlasten, het versterken van voorzieningen en het opkomen voor inwoners die tussen wal en schip dreigen te vallen. Speerpunt is natuurlijk het realiseren van meer sociale huurwoningen en betaalbare koopwoningen voor jongeren.
De volledige kandidatenlijst en het verkiezingsprogramma van de SP Meierijstad zullen in het najaar gepresenteerd worden.

Reactie toevoegen

U bent hier